DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

MANICURE & PEDICURE

Śmiało można stwierdzić, że dłonie to wizytówka człowieka. Są dopełnieniem wyglądu oraz ważnym elementem image’u. Codziennie narażone na zmiany temperatury i substancje chemiczne wymagają szczególnej pielęgnacji. Łatwo poddają się czynnikom zewnętrznym, ponieważ zbudowane są z niewielkiej ilości gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej. Osłabia to ich warstwę ochronną, a codzienne czynności takie jak np. zmywanie sprawia, że stają się wysuszone lub zaczerwienione. To właśnie dłonie są odzwierciedleniem naszego wieku, więc powinniśmy szczególnie o nie zadbać i poświecić im więcej uwagi.

GelColor by O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze niebyło. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem paznokci. Gel Color jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki.

Zalety Gel Color

  • Szybkosć wykonania
  • Lakier utrzymuje się na paznokciach ok. 2 tygodni
  • Błyskawiczne utrwalanie pod lampą LED (30 sekund)
  • Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu i zdejmowaniu.

Manicure japoński

To zabieg, który wzmacnia naturalne paznokcie nadając im jednocześnie połysk. Zasila paznokcie w składniki naturalne (wit. A, E, H, provit. BS, kreatynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego). Skuteczny sposób na kruche i rozdwajające się paznokcie.

Manicure hybrydowy

Po wykonaniu klasycznego manicure na płytkę paznokcia jest nakładany lakier hybrydowy. Nakłada się go jak lakier a utrwala jak żel. Gwarantuje naturalny wygląd oraz trwałaść manicure do 2 tygodni bez dużej ingerencji.

Manicure monofaza Mollon

Mollon Pro Monophase UV/LED to lakier jednofazowy, rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światłoutrwaldzalną. Natychmiastowy efekt suchych paznokci oraz zwiększona trwałość! Zastosowanie tylko dwóch cienkich warstw koloru, bezpośrednio na płytkę, daje wyjątkowo naturalny efekt. Manicure jest usuwany bezinwazyjnie i ekspresowo, zaledwie w 3 minuty. Lakier Monophase jest bezpieczny dla naturalnej płytki, przygotowany według formuły “3 Free” – BEZ formaldehydu, BEZ toluenu, BEZ DPB.

Manicure express

To idealne rozwiązanie dla kobiet będących w wiecznym pośpiechu. Zabieg składa się z obcięcia paznokci, opiłowania oraz malowania, a trwa zaledwie pół godziny!

Kąpiel parafinowa dłoni

Aromatyczny zabieg pielęgnujący dłonie, o przyjemnej, łagodnej nucie zapachowej. Nawilża i odżywia skórę dłoni, a także zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Daje uczucie ulgi i komfortu suchym, zniszczonym dłoniom. Kąpiel parafinowa dłoni stanowi doskonałą formę pielęgnacji przez cały rok. Wykonujemy ją w przypadku rogowacenia naskórka, dla nawilżenia skóry i relaksu.