Piękno jest naszą pasją

Akademia Urody Dermiss zrodziła się z moich marzeń o miejscu, w którym każda z nas będzie mogła się wyciszyć, poprawić swój wygląd i samopoczucie.

Wiedza, doświadczenie farmaceutyczne oraz moja ogromna wrażliwość, stały się fundamentem Akademii. Postępowanie w zgodzie z naturą, profesjonalizm wykonywanych zabiegów i odnajdywanie piękna w każdej osobie korzystającej z szerokiego wachlarza usług Dermiss, czyni Akademię miejscem godnym zaufania.

Dermiss to  zespół fantastycznych lekarzy, kosmetologów, stylistek paznokci o ogromnym talencie i zaangażowaniu. Kierujemy się dobrem klienta, a starannie dobierając zabiegi jesteśmy w stanie  sprostać  oczekiwaniom  najbardziej wymagających. Niezmiennie od 2001 roku, działamy na terenie Centrum Handlowego Zakopianka w Krakowie. Na powierzchni 300 m2 mieszczą się gabinety, gdzie dokonują się prawdziwe metamorfozy. Korzystając z usług Akademii, można poczuć się nie tylko piękną(-ym) i zrelaksowaną(-ym), ale spędzić miłe chwile w towarzystwie fantastycznych osób pełnych zawodowej pasji.

Do naszego zespołu dołączają najlepsi specjaliści, każdego dnia cieszymy się pracą, która jest naszą misją i ogromną radością. Każdą wolną chwilę poświęcamy na szkolenia i dążenie do perfekcji, ponieważ tego wymaga nasz zawód.

Od 20 lat piękno jest Naszą pasją…
Dziękujemy za zaufanie
Spracer po

Akademii Urody Dermiss

Zobacz co mówią o nas Klienci

Ten nowy zabieg oczyszczający skórę to jakaś rewelacja!!! Jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej buzi. A przy tym cudownie liftinguje!! Polecam Dermiss cudowne mega profesjonalne miejsce ❤️

Karina, moment.pl

Chyba najlepszym komentarzem jest fakt, że jestem stałą klientką Dermiss Akademia Urody.

Joanna, moment.pl

Fantastyczna atmosfera podczas zabiegu depilacji woskiem. Sam zabieg wykonany bezboleśnie i bezproblemowo. Skóra bez wyraźnych podrażnień. Pani Magdo, dziękuję jeszcze raz za profesjonalizm i miło spędzony czas😘🙂🌹

Ewa, moment.pl

Zawsze, gdy przychodzę na jakikolwiek zabieg do Pani Joanny z góry wiem, że będzie do wręcz idealnie spędzony czas, a efekt spełni, a nawet przewyższy moje oczekiwania. Nigdy się nie mylę.😊 Polecam i zachęcam do częstych wizyt w miejscu tworzonym przez ludzi z pasją, ogromną wiedzą i otwartością. Ja z pewnością wrócę.

Anna, moment.pl

Wspaniale miejsce. Przemiła obsługa. Profesjonalny zabieg. Dopiero w Dermiss poczułam jak naprawdę powinien wyglądać zabieg endermologii. Wszystko na najwyższym poziomie.

Julia, moment.pl

Gdzie

Nas znajdziesz

Adres

Zakopiańska 62B, 30-418 Kraków

Zapisy / Infolinia

email : dermiss@dermiss.pl
Telefon : 887 201 200

Umów się na wizytę