DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

O NAS

Zapraszam do świata Dermiss

Akademia Urody Dermiss zrodziła się z moich marzeń o miejscu, w którym każda z nas będzie mogła się wyciszyć, poprawić swój wygląd i samopoczucie.

Wiedza, doświadczenie farmaceutyczne oraz moja ogromna wrażliwość, stały się fundamentem Akademii. Postępowanie w zgodzie z naturą, profesjonalizm wykonywanych zabiegów i odnajdywanie piękna w każdej osobie korzystającej z szerokiego wachlarza usług Dermiss, czyni Akademię miejscem godnym zaufania.

Dermiss to  zespół fantastycznych lekarzy, kosmetologów, stylistek paznokci o ogromnym talencie i zaangażowaniu. Kierujemy się dobrem klienta, a starannie dobierając zabiegi jesteśmy w stanie  sprostać  oczekiwaniom  najbardziej wymagających. Niezmiennie od 2001 roku, działamy na terenie Centrum Handlowego Zakopianka w Krakowie. Na powierzchni 300 m2 mieszczą się gabinety, gdzie dokonują się prawdziwe metamorfozy. Korzystając z usług Akademii, można poczuć się nie tylko piękną(-ym) i zrelaksowaną(-ym), ale spędzić miłe chwile w towarzystwie fantastycznych osób pełnych zawodowej pasji.

Do naszego zespołu dołączają najlepsi specjaliści, każdego dnia cieszymy się pracą, która jest naszą misją i ogromną radością. Każdą wolną chwilę poświęcamy na szkolenia i dążenie do perfekcji, ponieważ tego wymaga nasz zawód.

Od 18 lat piękno jest Naszą pasją..
Dziękujemy za zaufanie

lipcu 2019 roku rozpoczynamy rok jubileuszowy 18-lecia istnienia Dermiss Akademii Urody, co jest dowodem na to, że Akademia spełnia się w swej roli – dziękuję za zaufanie.

ZESPÓŁ

WNĘTRZA

WIDEO