DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

STREFA WIZAŻU

MAKIJAŻE

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny to jeden z bardziej wymagających rodzajów makijażu. Łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego.

Makijaż Panny Młodej ma za zadanie z jednej strony w dyskretny, subtelny sposób podkreślić dziewczęcy wdzięk, złagodzić rysy twarzy, wydobyć unikalne walory oczu, ust, policzków, a z drugiej zaś ukryć jej ewentualne niedoskonałości np: przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia.

MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż wykonywany na co dzień powinien podkreślać atuty naszej urody, wydobywać piękno i sprawiać, że skóra wygląda na świeżą i wypoczętą.

MAKIJAŻ WIECZOROWY

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. W odróżnieniu od makijażu dziennego, charakteryzuje się intensywnością zastosowanych kolorów oraz przyzwoleniem na podkreślenie większości elementów twarzy. Przeważnie, makijaże wieczorowe, są również zdecydowanie bardziej pracochłonne, wymagają od nas większych umiejętności i przemyślenia.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs jest całkowicie bezpieczne, ponieważ zakładają je tylko wyspecjalizowane kosmetyczki. Secjaliści szkoleni są taką techniką, aby silny klej służący do przyklejania rzęs nie dotykał skóry, a co za tym idzie – nie podrażniał oka i nie doprowadzał do wszelkiego rodzaju otarć mogących powstać poprzez swędzenie pobudzone składnikami kleju. Podczas trwania zabiegu oczy klientki są zamknięte, dodatkowo podkłądka kolagenowa ma działanie redukujące zmarszczki dzięki czemu zabieg jest relaksacyjny i odprężający.

Elastyczność kolorystyczna rzęs

W sytuacji kiedy naturalne rzęsy nie są wyjatkowo jasne, nie ma konieczności farbowania rzęs przed zabiegiem przedłużania. Jednak kiedy życzenie klienta jest inne, mianowicie zażyczy sobie hennę rzęs należy to zrobić przed przyklejeniem sztucznych. Pamiętajmy, że po przedłużeniu i zagęszczeniu nie należy poddawać rzęs farbowaniu oraz trwałej !