DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

PROFHILO ®

zalety stosowania

Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości PROFHILO ® Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe. Efekt miliona sprężynek przywraca utracony kontur twarzy.

 

Co to jest PROFHILO ® ?

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy.
Nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. PROFHILO® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Z wiekiem nasza skóra traci sprężystość i zaczyna brakować jej jędrności, pojawia się zwiotczenie i opada owal twarzy. Zabieg PROFHILO® poprzez powolne uwalnianie molekuły młodości działa jak miliony sprężynek, które wyraźnie poprawiają wygląd skóry niwelują opadający owal, wygładzają zmarszczki, wysmuklają rysy twarzy, liftingują skórę. Natychmiast nadając skórze utracony efekt sprężystości.

PROFHILO® – skuteczna metoda odmładzania skóry.

  • Skład:
    Unikalny i jedyny taki produkt na rynku.
  • Technika wstrzykiwania:
    Dla maksymalnego komfortu zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach.
  • Szybkie efekty:
    Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności.

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.