DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

Diego dalla Palma

Diego dalla Palma

Diego dalla Palma Detoxium

Głębokie odtrucie komórek, dzięki kompleksowi CELL DETOXIUM, który stymuluje eliminowanie substancji toksycznych i zmienionych komponentów komórkowych. Dla czystej i zrównoważonej skóry, gotowej do regeneracji i biorewitalizacji.

Toksyny są głównym wrogiem skóry, ponieważ nie zatrzymują się na powierzchni lecz wnikają głęboko w komórki. Te szkodliwe substancje pochodzą nie tylko z zewnątrz (zanieczyszczenie środowiska, substancje korozyjne, metale ciężkie, wolne rodniki). Są też produkowane w obrębie komórek, szczególnie podczas produkowania energii komórkowej. Kiedy skóra nie jest w stanie wyeliminować ich w sposób naturalny, „śmieci” z tych toksyn duszą komórki, nie dopuszczając nawet do tego, by składniki aktywne – wprowadza-ne w trakcie codziennych czynności kosmetycznych – uwalniały pełny potencjał komórek.

Diego dalla Palma Livting V

Zabieg rozwiązujący problem utraty napięcia, zwartości i elastyczności oraz pogorszenia się definicji konturów twarzy.

Z upływem czasu aktywność komórkowa skóry spowalnia się, system kotwiczenia różnorodnych warstw poluźnia się, a struktury wspomagające (składające się z kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego) stają się mniej zorganizowane i bardziej rozluźnione. Lifting V to nowy delikatny lifting, który nosi też nazwę , a jego celem jest przekształcania-V odtworzenie owalu twarzy w kształcie V.

Lifting V to zabieg komórkowej bio-rewitalizacji i ochrony struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry. Ujędrniający i anty-grawitacyjny zabieg kosmetyczny zapobiegający wpływowi czasu na rysy twarzy.

Diego dalla Palma Icon

Truizmem jest to, że czasem oznaki wieku mogą być fascynujące – ale prawdą jest to, że wszystkie kobiety – w jakimś stopniu – marzą o opóźnieniu pierwszych zmarszczek tak długo, jak to możliwe.

Nasza skóra nie pokazuje prawdziwego wieku. Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto starzenie się jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu i dopasowywane do poszczególnych pór roku.

Przeżyj swoje życie jak gwiazda. Wybierz zabieg, który jest dla ciebie najbardziej odpowiedni i spowolni proces starzenia się! Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry ICON TIME ma rozwiązanie odpowiednie dla każdego etapu życia. Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę = intensywna kuracja anty-starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.

ICON TIME oferuje „Specjalne Zabiegi” o UKIERUNKOWANYM działaniu:

REWITALIZUJĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY Srebro. Chroni zasoby młodości skóry. Idealny od wieku 30 lat i powyżej. Przeznaczony do walki ze starzeniem się przyspieszanym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikro-zapalne (InflammAging).

ZAGĘSZCZAJĄCY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY Złoto. Chroni strukturę wspomagająca skórę i koryguje oznaki jej wieku poprzez działanie „wypełniające”. Idealny dla wieku 40 lat i więcej oraz dla skóry dotkniętej zmarszczkami i utratą napięcia.

ANTY-STARZENIOWY ZABIEG ODNOWY SKÓRY Platyna. Regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowalnianiu jej normalnych funkcji metabolicznych. Zwiększa także jej zdolność do odnawiania się. Idealny dla wieku od 50 lat i więcej oraz dla kobiet w okresie przed menopauzą, które dotyka suchość skóry i utrata jej elastyczności.

Diego dalla Palma Skin Code

SPECYFICZNY KOD PIĘKNA, KTÓRY PODKREŚLA GLOBALNE PIĘKNO

Różne obszary twarzy są różne anatomicznie i fizjologicznie (różna grubość skóry, rozmieszczenie gruczołów łojowych, poziom unaczynienia itp.). Dlatego każdy obszar podlega różnym problemom (zlokalizowane plamy, zwiotczenie, zanieczyszczenia, przebarwienia, linie ekspresji), nawet pod względem samej intensywności. SKIN CODE to nowy zabieg kosmetyczny, który zaspokaja potrzeby i rozwiązuje problemy każdego obszaru twarzy poprzez ukierunkowane, intensywne działanie.

Idealne rozwiązanie dla bardziej zrównoważonego i harmonijnego globalnego piękna.

Aby rozpoznać i pielęgnować́ różne skazy w ukierunkowany sposób, diagnozujemy na twarzy 4 OBSZARY:

1. Obszar wrażliwy

2. Obszar zaburzeń produkcji sebum

3. Obszar z oznakami starzenia

4. Obszar zaburzeń pigmentacyjnych

Szalony styl życia, zanieczyszczenie, palenie, nadmierna ekspozycja na promienie ultrafioletowe, stres i inne czynniki środowiskowe mogą w rzeczywistości wpływać na selektywną „aktywację” lub „dezaktywację” niektórych genów i przeprogramowanie aktywności komórek. Takie zjawiska epigenetyczne często spowalniają odnowę komórek i regenerację tkanek, zmniejszają witalność i aktywność metaboliczną oraz przyspieszają starzenie się skóry, powodując zwiększone powstawanie zmarszczek, zwiększoną utratę napięcia i upośledzenie funkcji bariery skórnej.

Z biegiem lat procesy te prowadzą do zlokalizowanych zmian skórnych i pojawienia się różnego rodzaju niedoskonałości w różnych częściach twarzy.

Celem nowej linii SKIN CODE jest analiza reakcji każdego obszaru skóry i stworzenie docelowej i specjalnej pielęgnacji, która spełniłaby potrzeby każdego klienta. Dlatego ważne jest, aby lokalnie analizować różne obszary twarzy ze zmianą równowagi.