DERMISS | ul. Zakopiańska 62B, Kraków | tel. +48 887 201 200

MAKIJAŻ PERMANENTY

Wykonywany jest za pomocą profesjonalnego sprzętu firmy Long-Time-Liner z użyciem barwników najwyższej jakości. Makijaż permanentny to doskonały zabieg, który subtelnie poprawi walory urody oraz skoryguje niedoskonałości linii brwi i konturu ust.

Aby rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące makijażu, każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją z naszą linergistką, która w sposób profesjonalny doradzi kolor i kształty brwi, ust i kresek. Przed wykonaniem makijażu klientka znieczulana jest kremem Emlą. W cenę makijażu wliczona jest również korekta, na którą należy wykonać w ciągu miesiąca.

Brwi – perfekcyjny kształt

Za pomocą kształtu brwi mozemy wyrównać wygląd całej twarzy, ponieważ to właśnie on jest odzwierciedleniem jej charakterystycznych cech. Łukiem brwi możemy wyrazić swój nastrój, a jego odpowiedni kształ może sprawić, że będziemy wyglądać młodziej. Często zdarza się tak, że z powodu nadmiernego wyrywania/wyskubywania brwi są nierówne i przerzedzone. W tym wypadku makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem, żeby doprowadzić je do odpowiedniej, ładnej i estetycznej formy.Odpowiednio dobrany kolor i kształt łuku uwydanią twoje spojrzenie.

Oczy – pięknie podkreślone

Kreski, które dają efekt kredki do oczy a przy tym się nie rozmazują, nawet podczas wytężonego wysiłku fizycznego (pływanie, siłownia, sauna). Dzięki permanentnym kreskom Twoje rzęsy będą sprawiały wrażenie grubszych i gęstszych, a oczy będą wyraźniejsze dzięki podekreśleniu na górnej i dolnej linii rzęs. Makijaż permanentny jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nosza szkła kontaktowe oraz mają problemy ze wzrokiem. Do wyboru masz różne rodzaje kresek: miękką, która daje efekt grubszych rzęs lub bardziej dekoracyjną, która wzmacnia ich wygląd. Wszystko zależy od Ciebie !

Usta – nienaganny kolor

Nie musisz już używać szminki ! Idealnie dopasowany kolorystycznie makijaż permanentny ust naturalnie uwydatni Twoje usta ! Po nadaniu ustom odpowiedniego, naturalnego odcieniu podkreślimy kontur warg. Efekt końcowy dopełni mieszanie koloru na dwóch trzecich Twoich warg co nada im perfekcyjny kształt i wygląd.

Idealny i długotrwały kolor ! Bez względu na warunki (saunę, siłownię, jedzenie posiłku) Twoje usta będa piękne i wyraziste.