Wyjątkowe osoby

Nasz zespół

Dermiss to  zespół fantastycznych lekarzy, kosmetologów, stylistek paznokci o ogromnym talencie i zaangażowaniu. Kierujemy się dobrem klienta, a starannie dobierając zabiegi jesteśmy w stanie  sprostać  oczekiwaniom  najbardziej wymagających.

Lekarze

Dr Magdalena Pisula

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

Dr Magdalena Pisula

Absolwentka wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy. 

Dr Magdalena Pisula

Dr n. med. Marta Janowska Absolwentka studiów medycznych oraz doktoranckich na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, gdzie z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską.

Dr Magdalena Pisula

Paweł Bogacki

dr n. med.

Przez ostatnie lata „spod jego igły” wyszły setki zadowolonych i wracających pacjentek i pacjentów. Specjalizuje się w zabiegach chirurgicznych, a szczególnie blefaroplastyki powiek górnych.

Kosmetolodzy

Dr Magdalena Pisula

Joanna Sroka

mgr kosmetolog

Kosmetolog z niemal 10-letnim doświadczeniem. Absolwentka Politechniki Krakowskiej na kierunku Chemia i Technologia Kosmetyków. 

Dr Magdalena Pisula

Magdalena Grochal

mgr kosmetolog

Kosmetolog z ponad 10 letnim stażem. Poszerzanie wiedzy i gromadzenie doświadczeń łączy z macierzyństwem.

Dr Magdalena Pisula

Julia Kubay

mgr kosmetolog

Julia Kubay mgr kosmetolog. W 2012 roku zaczęła swoją drogę zawodową. Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Dr Magdalena Pisula

Ukończyła studia wyższe z tytułem magistra politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz studium kosmetyczne. Swoje kompetencje potwierdza również 10-cio letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa, oraz ukończone liczne szkolenia z tej dziedziny.

Dr Magdalena Pisula

Dżesika Drapała

mgr kosmetolog

Specjalizuje się w zbiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zwłaszcza tych wykonywanych z użyciem specjalistycznej aparatury. Walkę z cellulitem traktuje jako hobby.

Dr Magdalena Pisula

Anna Filip

mgr kosmetolog

Kosmetologia to jej zawód ale równocześnie pasja. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od ponad 14 lat i tyle samo pracuje w zawodzie.

Dr Magdalena Pisula

Anna Sojka

mgr kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole w Krakowie. Z pełnym zaangażowaniem  wykonuje zabiegi na ciało z zakresu modelowania sylwetki. Stylizacja brwi naturalną henną pudrową to jej kolejna wielka pasja, którą zamierza rozwijać.  W zawodzie kosmetologa pracuje od prawie 8 lat.

Linergista

Dr Magdalena Pisula

Magdalena Daniewska

kosmetolog, linergista

Z makijażem permanentnym związana od 2005 roku. Prelegentka podczas licznych konferencji branżowych oraz juror podczas konferencji Let’s talk about PMU 2020. Prowadzi szkolenia jako dyplomowany trener Maderm Academy Team.

Podolog

Dr Magdalena Pisula

Karolina Tarnowska-Garncarz

mgr kosmetolog podolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursachi szkoleniach.

Stylistki paznokci

Dr Magdalena Pisula

Justyna Chachlowska

stylistka paznokci

W zawodzie pracuje od ponad 20lat od 6 lat niezmiennie w Akademii Dermiss. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Kocha swoją prace i bezpośredni kontakt z klientem.

Umów się na wizytę