Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Dermiss - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Dermiss

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Zapraszam do świata Dermiss

Akademia Urody Dermiss zrodziła się z moich marzeń o miejscu, w którym każda z nas będzie mogła się wyciszyć, poprawić swój wygląd i samopoczucie.


Wiedza, doświadczenie farmaceutyczne oraz moja ogromna wrażliwość, stały się fundamentem Akademii. Postępowanie w zgodzie z naturą, profesjonalizm wykonywanych zabiegów i odnajdywanie piękna w każdej osobie korzystającej z szerokiego wachlarza usług Dermiss, czyni Akademię miejscem godnym zaufania.

 

Tak naprawdę Dermiss to zespół fantastycznych osób o ogromnym talencie i zaangażowaniu, które od 2001 roku kierując się dobrem klienta, starannie dobierają zabiegi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na terenie Centrum Handlowego Zakopianka w Krakowie na powierzchni 300 m2 mieszczą się gabinety, gdzie dokonują się prawdziwe metamorfozy. Korzystając z usług Akademii, poczujesz się nie tylko pięknie i lekko, ale spędzisz miłe chwile w towarzystwie fantastycznych osób z pasją i w pełni się zrelaksujesz.

 

lipcu 2011 roku rozpoczynamy rok jubileuszowy 10-lecia istnienia Dermiss Akademii Urody, co jest dowodem na to, że Akademia spełnia się w swej roli - dziękuję za zaufanie.

 

Serdecznie zapraszam
mgr farm. Jolanta Staszczak


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!