Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Zalety naszego sprzętu - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Depilacja laserowa

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Zalety naszego sprzętu

Laser aleksandrytowy Arion firmy WaveLight o długim impulsie i długości fali 755 nm jest specjalnym zestawem do skutecznej i efektownej epilacji.

Specjalny moduł sekwencyjnego impulsu podwyższa efekt depilacji jednocześnie zapewniając, że ryzyko skutków ubocznych takich jak: poparzenia, przebarwienia znacznie się zmniejsza. Pacjent może jedynie odczuwać niewielki dyskomfort podczas samego zabiegu. Celem działania lasera aleksandrytowego Arion jest osiągnięcie szybkiej, łagodnej i skutecznej depilacji. Jest to możliwe dzięki specjalnemu kształtowi (budowie) impulsu w module (każdy impuls lasera składa się z serii krótkich impulsów). Naskórek ma wystarczająco dużo czasu między tymi impulsami aby rozproszyć ciepło i zabezpieczyć przed zniszczeniem termicznym skóry.

Zalety systemu ARION

 

  • szybkość i skuteczność działania
  • elastyczność – duży zasięg długości impulsu
  • delikatność – epilacja z modułem impulsu
  • leczenie powierzchniowych naczynek krwionoścnych

 

 

Efekty laserowej depilacji

Najlepsze efekty możemy osiągnąć stosując od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej, ponieważ w pierwszej kolejności zostają usunięte tylko włosy w fazie wzrostu (anagen), czyli te, które widzimy na skórze. Ponieważ nie wszystkie włoski rosną w tym samym czasie, w nastepnej kolejności trzeba usunąć włoski pozostające w fazie „uśpienia” (telogen), czyli te, których jeszcze nie widać. Czas trwania tej fazy to od 3-8 tygodni. To główny powód cykliczności zabiegu depilacji laserowej jeżeli chcemy całkowicie pozbyć się owłosienia.

Raz w roku wykonuje się zabieg przypominający.letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!