Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Xylogic - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Xylogic

XYLOGIC to nowa jakość  w kompleksowej pielęgnacji skóry – gama zawiera zarówno preparaty do użytku profesjonalnego, jak i  kosmetyki do codziennej pielęgnacji, aby zapewnić optymalne, szybkie  i widoczne rezultaty. Preparaty XYLOGIC stanowią doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

Nowa jakość nowoczesnej kosmetologii.

Xylogic to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej.

To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Linię Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.

Xylogic to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i  podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.

Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:

 

  • popękane naczynka
  • przebarwienia skóry
  • zmarszczki, utrata jędrności i blasku

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200

 letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!