Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Wypełniacze - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Wypełniacze

Wypełnianie zmarszczek za pomocą preparatów zawierających stabilizowany kwas hialuronowy to rewelacyjny i mało inwazyjny zabieg odmładzający. Dzięki niemu możemy  modelować twarz, korygować fałdy i zmarszczki, utrzymując młody i piękny wygląd. Co najważniejsze - efekty zabiegu są natychmiastowe!

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

Żele na bazie kwasu hialuronowego są stosowane do wypełnień ubytków w tkankach oraz służą do wypełnienia zmarszczek i powiększania ust oraz piersi. Ze względu na to, że kwas hialuronowy stopniowo wchłania się do organizmu, implanty na bazie żeli hialuronowych są nietrwałe, co powoduje, że zabiegi z ich użyciem trzeba powtarzać 2 do 3 razy w roku.

Kwas hialuronowy jest podawany w dwóch postaciach: usieciowany i nieusieciowany.

Kwas usieciowany jest zawarty w wypełniaczach. Utrzymuje się dłużej w skórze, podaje się go głębiej.

 

Opis zabiegu

Po konsultacji lekarz dobiera odpowiedni wypełniacz dla pacjenta. Przed zabiegiem należy wykonać znieczulenie miejscowe. Zabieg polega na wstrzyknięciu podskórnie lub śródskórnie kwasu hialuronowego, który aplikuje się przy użyciu igły na odpowiednią głębokość. Wstrzyknięty w linię zmarszczki wypełniacz powoduje jej wypełnienie, w efekcie końcowym całkowite zniknięcie. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk bądź zaczerwienienie. Niewykluczony jest również niewielki ból w miejscu zastosowania preparatu. Zdarza się występowanie siniaków. Na szczęście objawy przechodzą już po kilku godzinach.

 

Zastosowanie:

 • wygładzenie zmarszczek czołowych i lwiej zmarszczki
 • korekcja zmarszczek palacza
 • korekcja zapadniętych okolic oczodołu
 • korekcja głębokich fałdów nosowo-policzkowych
 • korekcja opadających kącików ust
 • wygładzenie zmarszczek dekoltu i szyi
 • modelowanie konturów twarzy: policzków, podbródka
 • powiększenie objętości warg i ujędrnianie ust

 

Preparaty:


Preparaty Juvéderm ULTRA to nowa generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym produkowanych przez firmę ALLERGAN, światowego lidera na rynku produktów medycyny estetycznej, zarówno chirurgicznej, jak i niechirurgicznej. Wykorzystuje się w nich specjalnie opracowany rodzaj kwasu hialuronowego (HA) odpowiadający temu występującemu w skórze. Jest to naturalny, biodegradowalny żel, który łatwo i łagodnie przenika do skóry, od pierwszej chwili wypełniając uciążliwe zmarszczki i pozostawiając wrażenie delikatności i naturalności. Dzięki temu odczujesz natychmiastową różnicę już po jednym zabiegu.

Po zabiegu zmarszczki na twarzy powinny się zmniejszyć i wygładzić. Jeżeli plan zabiegów obejmuje powiększenie ust, zauważysz, że wargi staną się pełniejsze i bardziej wyraziste. Jeżeli plan obejmuje powiększenie objętości policzków, zauważysz, że będą bardziej uwydatnione, a twarz będzie wyglądać młodziej. A uzyskany rezultat będzie długotrwały – efekty zabiegu z użyciem preparatów Juvéderm ULTRA są widoczne do 12 miesięcy!

Juvéderm ULTRA 2, 3 i 4

Juvedérm ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i zarysować kontur ust.

Juvéderm ULTRA 2 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu usunięcia drobnych linii, w szczególności w okolicach oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.

Juvéderm ULTRA 3 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek, np. między nosem a kącikiem ust.

Juvéderm ULTRA 4 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, zapewniający jeszcze intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany w celu usunięcia znaczących zagłębień skóry za pomocą wstrzyknięć, a także dokonania korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

Cena:

 • Juvéderm 2 - 700 zł
 • Juvéderm 3 - 1200 zł
 • Juvéderm 4 - 1300 zł

Na czym polega różnica pomiędzy zabiegami z zastosowaniem Juvéderm ULTRA i zabiegami wygładzania zmarszczek?

Zabiegi preparatami z linii Juvéderm ULTRA i zabiegi wygładzania zmarszczek (toksyna botulinowa typu A) działają w różny sposób.

Preparaty Juvéderm ULTRA naśladują efekt nawilżenia i liftingu, jaki daje naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy (HA), który utrzymuje ją w stanie nawilżenia i elastyczności. Wypełnia i wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe na twarzy, inne niedoskonałości konturu twarzy oraz przywraca jej utraconą objętość. Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm ULTRA najlepiej jest stosować na zmarszczkach określanych jako statyczne – to znaczy w głębokich bruzdach na twarzy widocznych, kiedy twarz jest nieruchoma. Zmarszczki statyczne są spowodowane brakiem elastyczności skóry wynikającym z działania promieni słonecznych, palenia i niestety uwarunkowań genetycznych.

Zabiegi wygładzania zmarszczek polegają na ukierunkowanym działaniu mającym na celu rozluźnienie drobnych mięśni powodujących marszczenie się skóry, wygładzając zmarszczki na 4 miesiące lub dłużej.

 

Na czym polega różnica w działaniu preparatów Juvéderm ULTRA i iniekcji kolagenowych?

W skład Juvéderm ULTRA wchodzi kwas hialuronowy (HA), substancja występująca naturalnie w skórze oprócz kolagenu. Te dwa składniki skóry wraz z kilkoma innymi z czasem ulegają rozpadowi, ukazując charakterystyczne oznaki starzenia się.

Zastrzyki kolagenowe były stosowane przez pewien czas jako wypełniacze dermatologiczne do przywracania skórze utraconej objętości, usuwania zmarszczek i przywracania objętości twarzy. Wypełniacze z HA, takie jak linia preparatów Juvéderm ULTRA stają się obecnie popularniejsze ze względu na dłuższy okres trwałości – w przypadku rodziny preparatów Juvéderm sięgający roku, podczas gdy większość zastrzyków kolagenowych zazwyczaj działa przez około 4 miesiące.

Ponieważ odgrywają one różną rolę w przywracaniu naturalnego wyglądu skórze, prerapaty Juvéderm ULTRA można stosować w połączeniu z kolagenem w celu osiągnięcia upragnionych wyników. Należy jednak pamiętać, że nie można ich stosować w tych samych miejscach jednocześnie.

 


 

Restylane

Restylane jest naturalnym wypełniaczem wchłanialnym o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. To jeden z najbezpieczniejszych sposobów na poprawę Twojego wyglądu. Pozwala uzyskać widoczne i długotrwałe efekty w zakresie wygładzania zmarszczek, modelowania rysów twarzy, upiększania ust oraz rewitalizacji skóry. Bezbarwny żel zawiera kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, identyczny z wytwarzanym w organizmie, produktowany zgodnie z opatentowaną technologią NASHA. Dzięki temu nie ma konieczności przeprowadzania testów skórnych przed zabiegiem. Jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko reakcji alergicznej. Restylane występuje w kilku odmianach, tworząc rodzinę materiałów medycznych dostosowanych do poszczególnych zastosowań.

Rezultaty zabiegu utrzymuję się od 8 do 12 miesięcy.

Cena:

 • 0,5ml 700 zł
 • 1 ml 1200 zł


Restylane Perlane

Perlane to materiał z rodziny Restylane, przeznaczony do modelowania głębszych zmarszczek i rysów twarzy. RestylanePerlane jest najgęstszym materiałem w rodzinie Restylane.

Stosujemy go głównie do:

 • korekcji fałd, np. głębokich bruzd nosowo-wargowych
 • poprawiania opadających kącików ust
 • modelowania konturów twarzy - policzki, podbródek

RestylanePerlane podajemy do głębokiej warstwy skóry właściwej lub powierzchniowej warstwy tkanki podskórnej, czyli nieco głębiej niż inne materiały Restylane. Zalety Perlane są podobne, jak innych materiałów z rodziny Restylane: wysokie bezpieczeństwo zabiegu, znakomite układanie w tkance, niewywoływanie uczuleń, całkowite wchłanianie przez organizm bez pozostawiania śladów.

Cena:

 • 0,5ml 800 zł
 • 1ml  1300 zł

 


 

Stylage L, XL

Pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami.

Korzyści z zastosowania antyoksydantów (manitol/sorbitol):

Sorbitol i manitol, które są przeciwutleniaczami wykazującymi silne działanie wymiatające wobec najbardziej agresywnych rodników hydroksylowych, opóźniają degradację kwasu hialuronowego po iniekcji, wydłużając tym samym okres utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkankach.

Jako jedyna firma zastosowała strzykawki szklane!

Stylage L stosowany jest do głębokich i bardzo głębokich bruzd i fałdów skóry, jak również zewnętrznej powierzchni dłoni

Stylage XL to żel zawierający kwas hialuronowy usieciowany z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like, przeznaczony do korekcji objętościowej, który wspomaga skórę i poprawia owal twarzy, zapewniający natychmiastowy, długotrwały efekt. Produkt ten został opracowany z myślą o przywróceniu utraconej objętości lub stworzeniu nowego wypełnienia.

Cena:

 • Stylage L 1200 zł
 • Stylage XL 1300

 

 


 

Surgiderm 18, XP 24, XP 30

SURGIDERM jest bezpieczny, ponieważ preparat nie zwiera żadnych elementów trwałych, jest biosyntetyczny, a jego cząsteczka jest biokompatybilna.

Duże stężenie produktu oraz nowo opatentowany proces stabilizacji, sprawia, że wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dlatego też efekt estetyczny utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu (tzn. po ok.12 miesiącach) widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez trwałe i aktywne nawodnienie naskórka, poprawę elastyczności i napięcia. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu.

Zabieg można wykonywać o każdej porze roku oraz nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego i stosowania produktów zawierających alkohol bezpośrednio na miejsca korekcji.

Surgiderm to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowana w celu wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom i zarysowania konturów twarzy.

Surgiderm 18

Surgiderm 18 to wypełniacz skórny do wstrzykiwania, stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w górne warstwy skóry właściwej oraz w zabiegach Mesolift.

Surgiderm 24XP

Surgiderm 24XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w średnie warstwy skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i ich korekty.

Surgiderm 30XP

Surgiderm 30XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu dodania objętości skórze za pomocą wstrzyknięcia w średnią i/lub głęboką warstwę skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i dodania im objętości.

Cena:

 • Surgiderm 18 - 800 zł
 • Surgiderm XP 24 -1100 zł
 • Surgiderm XP 30 - 1200 zł

 


 

Teosyal Deep Lines

 

Teosyal Deep Lines to preparat zawierający  25mg/g kwasu hialuronowego (HA). Polecany jest w szczególności do korekcji bardzo głębokich zmarszczek oraz bruzd. Średni czas utrzymywania się preparatu w skórze to 9-12 miesięcy. Cena 1200z bruzd. Średni czas utrzymywania się preparatu w skórze to 9-12 miesięcy.

Cena:

 • 1200 zł

 


 

Teosyal Redencity II

Teosyal Redencity II to innowacyjny produkt dedykowany leczeniu okolicy oka.

Jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Unikalna formuła kwasu hialuronowego dla uzyskania naturalnego, jednolitego i długotrwałego efektu korekty w okolicy oka. Stosowany jest do zabiegów okolic oczu, jak również do delikatnych zmarszczek zapewniając bezpieczną , naturalną i długotrwałą korekcję.

Teosyal Redencity II to rewolucyjny produkt 3 w 1 stworzony z naturalnych składników.

Cena:

 • 1000 zł

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!