Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Wizaż i stylizacja - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Wizaż i stylizacja

Makijaże

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny to jeden z bardziej wymagających rodzajów makijażu. Łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego.

Makijaż Panny Młodej ma za zadanie z jednej strony w dyskretny, subtelny sposób podkreślić dziewczęcy wdzięk, złagodzić rysy twarzy, wydobyć unikalne walory oczu, ust, policzków, a z drugiej zaś ukryć jej ewentualne niedoskonałości np: przebarwienia, sińce pod oczami, zaczerwienienia.

Makijaż dzienny

Makijaż wykonywany na co dzień powinien podkreślać atuty naszej urody, wydobywać piękno i sprawiać, że skóra wygląda na świeżą i wypoczętą.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. W odróżnieniu od makijażu dziennego, charakteryzuje się intensywnością zastosowanych kolorów oraz przyzwoleniem na podkreślenie większości elementów twarzy. Przeważnie, makijaże wieczorowe, są również zdecydowanie bardziej pracochłonne, wymagają od nas większych umiejętności i przemyślenia.

Stylizacja

Podczas spotkania dowiesz się wszystkiego o swojej sylwetce, której budowa zawiera tajemnicę najkorzystniejszego doboru ubrania. Dzięki tej wiedzy doskonale będziesz wiedziała, które fasony ubrań są stworzone wprost dla Ciebie. Poznasz zasady, które pozwolą Ci ukryć swoje niedoskonałości oraz pomogą wyeksponować to, co w Tobie najatrakcyjniejsze. Jeżeli będziesz miała ochotę wspólnie zajrzymy do Twojej szafy i zrobimy mały remanent!

Pamiętaj, że Twój wizerunek wpływa nie tylko na to jak odbierają Cię inni, ale przede wszystkim jak Ty postrzegasz siebie!

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna pozwala na odkrycie barw, które są dla Ciebie najkorzystniejsze, poprzez określenie naturalnej tonacji cery, oczu, włosów. Tylko dzięki prawidłowemu doborowi kolorów i umiejętnym ich zastosowaniu, w pełni uwydatni się twoja uroda, osobowość i charakter. Czy często nie jest tak, że robiąc zakupy w sklepie, sięgasz po ubranie o nieodpowiedniej barwie, kierując się wyłącznie modą lub tym, co Ci się spodobało u koleżanki!? W rezultacie jednak tracisz energię, czas i pieniądze na rzeczy, w których nie koniecznie wyglądasz atrakcyjnie. Żeby tego uniknąć zapraszamy na profesjonalny dobór kolorów! Spotkanie takie trwa około trzech godzin, gdzie pod okiem profesjonalistki, przy użyciu odpowiednich chust, dowiesz się jakie kolory najefektywniej podkreślą twój typ urody.

 letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!