Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Volumetria - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Volumetria

Lifting volumetryczny


Jest jednym z dwóch sposobów przywrócenia twarzy młodzieńczego wyglądu. Z wiekiem twarz traci 1% rocznie objętości, a kształt twarzy zaokrąglone rysy - symbol młodego wyglądu zanika, z każdym rokiem powstają ubytki, dające efekt zapadnięcia się doliny łez, policzków i bruzd nosowo-wargowych. Również powstają ubytki na górnej wardze tworząc zmarszczki i na brodzie powstają zmarszczki i bruzdy zwane jako marionetki. Kwas hialuronowy zanika w obrębie twarzy, skóra przesuwa się ku dolnej części twarzy tworząc obwisanie skóry zwane chomikami. Ta reakcja ubytku na twarzy zmienia owal młodej twarzy i daje wynik starzenia się. Lifting volumetryczny zapobiega ubytkom na twarzy i przywraca młody wygląd.

Lifting volumetryczny jest zabiegiem, który w ciągu jednej godziny przywraca młody wygląd twarzy, wypełnione zostają ubytki, przywracana jest objętość policzków jak również można uwydatnić kształty oraz rysy twarzy i w dowolny sposób można ukształtować i poprawić profil twarzy. Lifting volumetryczny cofa działanie czasu i przywraca młody wygląd twarzy. Kwas hialuronowy przywraca młodość twarzy i naturalny wygląd. Rezultat jest widoczny od razu i utrzymuje się do 12 miesięcy.

 

Opis zabiegu lifting volumetrycznego

Zabieg liftingu volumetrycznego nie wymaga przygotowań. Nie należy zażywać aspiryny przed zabiegiem. W dniu zabiegu należy unikać intensywnego rozgrzewania twarz.

Miejsca, które będą poddane zbiegowi zostają znieczulone kremem Emla. Następnie, po dokładnym odkażeniu skóry aplikuje się preparat poprzez wstrzyknięcia kaniulą. Jest to softfilling najnowsza metoda podawania kwasu hialuronowego, która zmniejsza powstawanie siniaków. Preparat jest bardzo plastyczny i daje możliwość modelowania dokładnie owalu twarzy. Po zakończeniu zabiegu wykonujemy makijaż twarzy, aby pacjent od razu widział skuteczność zabiegu i doskonały rezultat.

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie, obrzęk i delikatny ból w miejscu podania preparatu, jednak objawy te znikają samoistnie zazwyczaj w ciągu 2 lub 3 dni. Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji twarzy, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna). Nie należy również korzystać z siłowni, basenu.

Preparaty:

1. Juvéderm VOLUMA

Juvéderm VOLUMA to preparat wolumetryczny z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, który przywraca twarzy utracony kontur, nadając jędrność podbródkowi, policzkom i kościom policzkowym, które zapadły się i osłabły w wyniku związanych z wiekiem spadku masy ciała i utraty tkanki tłuszczowej. Już bezpośrednio po zabiegu można zauważyć, że kontury twarzy są pełniejsze i okrąglejsze... nadając twarzy delikatniejszy, młodszy wygląd.

W zależności od cyklu zabiegów można zaobserwować powrót gładkich, pełnych policzków i jędrnych, wysokich, młodo wyglądających kości policzkowych, odświeżające przywrócenie objętości twarzy i wyraźny powrót delikatności policzków i linii żuchwy oraz jędrnego, młodo wyglądającego podbródka.

A uzyskany rezultat będzie długotrwały — wykazano, że efekt liftingu uzyskany dzięki zabiegowi z użyciem Juvéderm VOLUMA może być widoczny do 18 miesięcy!

W jaki sposób Juvéderm VOLUMA daje takie rezultaty?

Według eksperta w dziedzinie estetyki twarzy dr Herve’a Raspaldo „ładna twarz charakteryzuje się delikatnymi, zaokrąglonymi konturami, wysokimi kośćmi policzkowymi, wklęsłymi policzkami i wąską, wyraźnie zaznaczoną linią żuchwy. Cechy te składają się na „trójkąt piękna” lub „serce twarzy”, z podstawą na górze i wierzchołkiem na dole twarzy”.

Wiek, utrata tkanki tłuszczowej twarzy, siła ciążenia i utrata naturalnej elastyczności przez skórę sprzysięgają się, aby odwrócić ten trójkątny układ, prowadząc do ostrzejszych, mniej młodzieńczych rysów czoła i skroni oraz szerszej, ciężej zarysowanej żuchwy.

Na szczęście Juvéderm VOLUMA może przywrócić równowagę twarzy i charakterystyczne proporcje kształtu serca, wypełniając zagłębienia na twarzy i utraconą objętość oraz zmieniając kontur policzków, kości policzkowych i nosa, nadając im pełniejszy, delikatniejszy i młodszy wygląd. Juvéderm VOLUMA pomaga odtworzyć zmniejszoną przez upływ czasu i wyszczuplanie objętość twarzy. Z Juvéderm VOLUMA, innowacyjnym preparatem wolumetrycznym z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, możesz cieszyć się delikatniejszym, młodszym wyglądem policzków, kości policzkowych i podbródka.

Juvéderm VOLUMA a wypełniacze zmarszczek.

Preparat Juvéderm VOLUMA został opracowany specjalnie do przywracania utraconej objętości twarzy (np. policzków, kości policzkowych i podbródka). Podczas gdy wypełniacze zmarszczek takie jak Juvéderm ULTRA oferują doskonałe wyniki podczas aplikacji na drobne bruzdy i zmarszczki wokół ust, nosa i oczu, Juvéderm 4 i Juvéderm VOLUMA często lepiej sprawdzają się podczas przywracania objętości większym obszarom twarzy. Dzięki naszemu narzędziu modelującemu możesz zobaczyć zalety stosowania zarówno Juvéderm VOLUMA, jak i Juvéderm ULTRA.

Cena:

  • 2200zł
  • Lifting De Maio 1500zł

 

2. Stylage XXL

Stylage XXL to preparat, który umożliwia wypełnienie dużych ubytków objętości i przywrócenie w znacznym stopniu harmonijnych proporcji twarzy. Stylage XXL charakteryzuje się największą spoistością i zdolnością korekcji objętościowej spośród wszystkich produktów Stylage. Można go bardzo łatwo wstrzykiwać przy użyciu kaniuli, a po iniekcji pozostaje podatny na modelowanie, co gwarantuje skuteczną korekcję i bardzo naturalnie wyglądający efekt. Zwiększa objętość tkanek podskórnych (na kościach, policzkach, podbródku) i zapewnia błyskawiczną korekcję głębokich wklęsłości.

Cena:

  • 2200zł

 

3. Lifting De Maio

Lifting De Maio jest to specjalnie opracowana metoda podawania preparatu o odpowiedniej gęstości w odpowiednich punktach twarzy, mająca na celu przywrócenie jej pięknego wyglądu, zmniejszenia widocznych oznaków starzenia oraz poprawienia owalu twarzy.

Cena:

  • 1500zł

4. Teosyal Ultra Deep

Teosyal Ultra Deep to preparat zawierający aż 25mg/g kwasu hialuronowego (HA). Polecany jest w szczególności do korekcji bardzo głębokich zmarszczek. Średni czas utrzymywania się preparatu w skórze to 12-16 miesięcy.

Cena:

  • 1ml  - 1200zł
  • 2ml  - 1800zł

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!