Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Thermolifting- ujędrnianie skóry - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Modelowanie ciała

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Thermolifting- ujędrnianie skóry, redukcja rozstępów

Thermolifting przy pomocy The Face Lab to dogłębna regeneracja włókien kolagenowych. Głowica wykonana ze szkła szafiowego emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 750 - 1800 nm. W sposób selektywny wprowadzana jest wysoka temperatura 65 stopni Celsjusza do warstw skóry właściwej, jednocześnie uruchamiany jest bezpieczny system stałego chłodzenia naskórka. Zabieg jest bezbolesny, Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a wynika ze skurczu włókien kolagenowych i elastynowych. Natomiast pełny rezultat uwidocznia się i pogłębia w ciągu następnych miesięcy po przeprowadzeniu serii zabiegów (zwykle od 4 do 6). W tym okresie pobudzone działaniem podczerwieni fibroblasty produkują zupełnie nowe włókna kolagenowe. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30 % dając efekty zwiększenia gęstości skóry i liftingu.

Thermolifting jest procesem minimalnie inwazyjnym obejmującym jedynie partie ciała będące przedmiotem zabiegu, pozostawiajacym okolice tkanki w stanie niezmienionym. Zabiegi przeprowadzane są zarówno w obrębie twarzy, szyi, dekoltu jak i pozostałych części ciała, wymagających korekty.

Zabieg polecany jest profilaktycznie dla osób między 25-35 rokiem życia (1 zabieg). Seria zabiegów (od 4 do 6) na twarz, przeznaczona jest dla osób po 35. roku życia. Ilość zabiegów zależy jednak od kondycji i właściwości skóry. Pełny rezultat uzyskuję się w okresie od trzech do sześciu miesięcy po przeprowadzeniu terapii (proces neokolagenogenezy).  Rekomendnje się powtórzenie sesji co 1,5 roku.

 

Thermolifting FaceLab likwiduje wiotkość i opadanie skóry zarówno twarzy i szyi jak i całego ciała:

  • Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie również z rozstępami,
  • likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion i ud oraz modeluje obszar nad kolanami.

 

Thermolifting to idelany zabieg dla osób zapracowanych. Czas trwania zabiegu to jedynie 30 - 60 minut. Po zabiegu mogą wystąpić zaczerwienienia, które nie wpływają na życie zawodowe. Skóra nabiera zdrowszego i młodszego wyglądu, jest wygładzona, zmniejszają się pory, a zmarszczki ulegają znacznej redukcji.

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200
letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!