Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Surgiderm 18, XP 24, XP 30 - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Medycyna Estetyczna

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Surgiderm 18, XP 24, XP 30

SURGIDERM jest bezpieczny, ponieważ preparat nie zwiera żadnych elementów trwałych, jest biosyntetyczny, a jego cząsteczka jest biokompatybilna.

Duże stężenie produktu oraz nowo opatentowany proces stabilizacji, sprawia, że wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dlatego też efekt estetyczny utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

Zaletą tego zabiegu jest to, iż pomimo wchłonięcia się preparatu (tzn. po ok.12 miesiącach) widoczna jest znaczna poprawa jakości skóry poprzez trwałe i aktywne nawodnienie naskórka, poprawę elastyczności i napięcia. To wszystko za sprawą kwasu hialuronowego, który pozostawiony w skórze cały czas pracuje nad nią i stymuluje jak długotrwały zabieg kosmetyczny. Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu.

Zabieg można wykonywać o każdej porze roku oraz nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem. W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne), intensywnego wysiłku fizycznego i stosowania produktów zawierających alkohol bezpośrednio na miejsca korekcji.

Surgiderm to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowana w celu wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom i zarysowania konturów twarzy.

Surgiderm 18

Surgiderm 18 to wypełniacz skórny do wstrzykiwania, stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w górne warstwy skóry właściwej oraz w zabiegach Mesolift.

Surgiderm 24XP

Surgiderm 24XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu zwiększenia objętości skóry za pomocą wstrzyknięcia w średnie warstwy skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i ich korekty.

Surgiderm 30XP

Surgiderm 30XP to wypełniacz skórny do wstrzykiwania stosowany w celu dodania objętości skórze za pomocą wstrzyknięcia w średnią i/lub głęboką warstwę skóry właściwej, a także w celu zarysowania konturu ust i dodania im objętości.

Cena:

  • Surgiderm 18 - 800zł
  • Surgiderm XP 24 -1100zł
  • Surgiderm XP 30 - 1200zł

letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!