Powrót do strony głównej Baroque

Stylage Special Lips

  • nadaje objętości
  • korekcja konturu ust
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust
  • nawilżenie czerwieni wargowej

 

Stworzony specjalnie z myślą o korekcjach ust Stylage Special Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających pacjentów. Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji.

Dzięki technologi IPN-like preparat jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu, jak również obrzęku po zabiegu. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Naturalna korekcja ust

Ponieważ wargi stanowią obszar bardzo trudny do korygowania ze względu na znaczną ruchliwość, silne unaczynienie oraz wrażliwość na urazy termiczne i mechaniczne. Korekcja tej części twarzy wymaga produktu, który jest przystosowany do działania z uwzględnieniem takich ograniczeń. Special Lips to produkt opracowany i wyprodukowany z myślą o spełnieniu tych specjalnych wymagań. Wyróżnia się on wyjątkowym, innowacyjnym składem, gwarantującym niezwykle skuteczną korekcję w obrębie tej wrażliwej części twarzy.

Stylage Special Lips jest przeznaczony na nadawania objętości, korekcji konturu ust, wygładzenia zmarszczek wokół ust oraz do nawilżenia czerwieni wargowej. Pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego, długotrwałego efektu.


 

Cena:

  • 1200zł

Promocje styczniowe!

Aktualności

Promocje styczniowe!

Promocje styczniowe! Xylogic Retix C 200zł zamiast 250zł Zabieg dla skóry zanieczyszczonej przy użyciu peelingu

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!