Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Skin Master - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Skin Master

Bezbolesny zabieg oczyszczający metodą kawitacji, polegający na usuwaniu warstwy rogowej naskórka silnym strumieniem wody. Zalecany szczególnie przy skórze naczyniowej, wrażliwej oraz trądziku. Bezpośrednio po zabiegu peelingu oczyszczona skóra charakteryzuje się dużą przyswajalnością preparatów nawilżających i stymulujących.


Terapia mikroprądami powoduje silną aktywację lokalnego metabolizmu. Występuje efekt odmłodzenia skóry i przeciwdziałania powstawaniu zmarszczek bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań.

 

Dzięki peelingowi, skóra uwalniana jest od wszelkich zanieczyszczeń: zaskórników, martwych komórek, sebum, zarodków patogennych. Regulują się procesy wydzielania sebum, ujednolica koloryt, wygładza i pobudza odnowę komórkową. W efekcie odsłania się jaśniejsza i gładka nowa skóra, już po pierwszym zabiegu. Dla warstwy komórkowej jest to sygnał informujący o nowej przestrzeni do namnażania się nowych komórek skóry,  która staje się młodsza i jędrniejsza.

 


 

Skin Master zapewnia doskonałe nawilżanie i dotlenienie skóry, zewnętrzne jak i wewnętrzne, poprzez wibrujące drgania aktywatora fali elastycznej, działającego na zasadzie kompresji (25000 cykli/sek.) i dekompresji na przemiennie co powoduje że skóra staje się jak gąbka przyjmując doskonałe nawilżenie, z łatwością wchłania preparaty nawilżające i odżywcze. Tym  bardziej, że zabieg peelingu uwolnił pory i droga do nawilżania skóry jest dużo łatwiejsza.

 

Skin Master plus to urządzenie niezastąpione w odmładzaniu skóry oraz zapobieganiu procesowi jej starzenia. Skin Master plus oddziałuje delikatnie na skórę, bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań  z dużym skutkiem, widocznym i wyczuwalnym przy dotyku już po pierwszym zabiegu.

 

  • Usuwa najbardziej powierzchniowe warstwy skóry, regeneruje głębsze warstwy, pobudza skórę czyniąc ją młodą i promienną
  • Rozdrabnia (do mikronowych cząstek) aktywne zasady i przemieszcza je głębiej, powodując doskonałe nawilżenie skóry
  • Dzięki prądom MLM stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, redukuje zmarszczki, przywraca twarzy świeżą i młodą skórę

Skin Master plus jest połączeniem trzech technologii:

 

  • Fali Elastycznej – o charakterze piezoelektrycznym, dla skutecznego złuszczania, nawilżania i masażu skóry
  • MLM ( modulowanych mikroprądów Lotti) – służących do rekonstrukcji komórek młodości: kolagenu i elastyny
  • Promienia lasera – który przywraca witalność i spoistość naskórka

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!