Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Bezoperacyjny lifting twarzy- nowoczesny Silhouette-Soft™ już w Polsce! - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Bezoperacyjny lifting twarzy- nici Silhouette-Soft!

Zabieg z użyciem nici Silhouette wykonywany jest na świecie co 15 min. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg. Dzięki Silhouette-Soft kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt oprócz niej nie wie, dlaczego...

Nowy, bezpieczny i skuteczny zabieg korygujący zwiotczenia skóry i redukujący oznaki jej starzenia. Silhouette-Soft™, to bio-wchłanialne nici ze stożkami. Zostały opracowane przez amerykańskich naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skóry w okolicy jarzmowej.

Silhouette-Soft™, to najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Dzięki małym, wchłanialnym stożkom, które zakotwiczają się głęboko w tkance, tworzy się napięcie, które skutecznie podnosi zwiotczałą tkankę. Zabieg jest szybki, komfortowy i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go znieczuleniu miejscowym, w ciągu 30 min. w gabinecie lekarskim.

Efekty zabiegu z użyciem nici Silhouette – Soft widoczne są natychmiast, a pacjent wraca do pracy i normalnego życia bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Korekcja utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Nici te można stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co umożliwia osiągnięcie jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Nici Silhouette - Soft zostały zrobione z kwasu polimlekowego i kwasu glikolowego. Składniki te czynią nici w pełni wchłanialnymi. Produkowane są w Michigan w USA w oparciu o 6-letnie doświadczenie Firmy w produkcji nici do liftingu. Gwarancją bezpieczeństwa jest to iż, materiały wykorzystywane do ich produkcji zatwierdził najważniejszy amerykański organ kontrolny FDA (Urząd ds. Żywności i Leków).

 

 

 

Korzyści:

Silhouette - Soft to dwukierunkowy, bio-wchłanialne nici ze stożkami, które zostały opracowane przez naukowców, aby poprawić wygląd policzków i przywrócić objętość skórze w okolicy jarzmowej. To bezpieczny zabieg korekcji zwiotczenia skóry oraz redukcji oznak starzenia.

 

 • Brak nacięć.
 • Znieczulenie miejscowe.
 • Zabieg w gabinecie zajmuje mniej niż 30 min.
 • Zmiana położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości.
 • Natychmiastowe efekty - pacjent może wrócić do pracy i normalnego życia bezpośrednio po zabiegu.
 • Efekty zabiegu utrzymują się przez 12-18 miesięcy.
 • Zabieg jest bezpieczny, a korekcja utrzymuje się przez dłuższy czas.
 • Cienkie igły i elastyczne stożki zapewniają zadowalające efekty zabiegu bez dyskomfortu dla pacjenta.
 • Nici SilhouetteSoft  można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami medycyny estetycznej, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.
 • Sprawdza się jako zabieg wykonywany oddzielnie lub w połączeniu z wypełniaczami i toksyną botulinową w celu zapewnienia naturalnego efektu.
 • W przypadku zwiotczenia skóry Silhouette- Soft działa jak szkielet zapewniający lepsze rozmieszczenie wypełniaczy, co umożliwia osiągnięcie bardziej naturalnego wyglądu.
 • 3-letnie badanie kliniczne monitorujące wyniki .
 • 6-letnie doświadczenie: zabieg liftingu z wykorzystaniem szwów Silhouette wykonywany jest co 15 minut.
 • Produkt został zatwierdzony przez FDA i posiada oznakowanie CE.

 letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!