Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Stwierdzenie, że oczy są zwierciadłem duszy jest jak nabardziej odpowiednie. Każda z nas marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Dzięki metodzie przedłużania rzęs firmy Lash Perfect marzenia te mogą bardzo szybko się zrealizować.  Z pewnością jest mnóstwo pytań, które nasuwają się Wam odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa przedłużania rzęs metodą Lash Perfect. Poniżej, na podstawie poruszamy kilka ważnych kwestii przedłużania rzęs. Mamy nadzieję, ze rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości.

Bezpieczeństwo rzęs Lash Perfect

Przedłużanie rzęs jest całkowicie bezpieczne, ponieważ zakładają je tylko wyspecjalizowane kosmetyczki. Secjaliści szkoleni są taką techniką, aby silny klej służący do przyklejania rzęs nie dotykał skóry, a co za tym idzie - nie podrażniał oka i nie doprowadzał do wszelkiego rodzaju otarć mogących powstać poprzez swędzenie pobudzone składnikami kleju. Podczas trwania zabiegu oczy klientki są zamknięte, dodatkowo podkłądka kolagenowa ma działanie redukujące zmarszczki dzięki czemu zabieg jest relaksacyjny i odprężający.


Elastyczność kolorystyczna rzęs

W sytuacji kiedy naturalne rzęsy nie są wyjatkowo jasne, nie ma konieczności farbowania rzęs przed zabiegiem przedłużania. Jednak kiedy życzenie klienta jest inne, mianowicie zażyczy sobie hennę rzęs należy to zrobić przed przyklejeniem sztucznych. Pamiętajmy, że po przedłużeniu i zagęszczeniu nie należy poddawać rzęs farbowaniu oraz trwałej !

Cena:

  • Przedłużanie 400 zł
  • Uzupełnienie 150-200 zł

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!