Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Powiększanie i modelowanie ust. - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Powiększanie i modelowanie ust

Usta mogą mówić zbyt wiele, nawet kiedy milczą. Wygląd ust może oddziaływać na ekspresję całej twarzy. Co więc sprawia, że usta uznawane są za piękne lub pociągające? Można po prostu powiedzieć: „jak zobaczysz, to będziesz wiedzieć, o co chodzi”, ale badania mówią nam, że pewne cechy są coraz częściej uznawane za decydujące o pięknie ust: naturalna pełnia; wyraziste krawędzie; delikatny, gładki wygląd.

 

Juvéderm® ULTRA SMILE

Juvéderm® ULTRA SMILE to nowa pozycja wśród wypełniaczy Juvéderm® ULTRA przeznaczona do nadawania pełnego, delikatnego i naturalnego wyglądu ust i obszaru wokół nich. Juvéderm® ULTRA SMILE jest delikatny, ponieważ dodano do niego środek znieczulający, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy. Dzięki temu w krótszym czasie niż zajęłoby zrobienie manicure zyskasz nowy, piękny uśmiech... i dodatkowo komfort zabiegu dzięki zastosowaniu pierwszego wypelniacza do ust ze środkiem znieczulającym

 

Stylage Special Lips

  • nadaje objętości
  • korekcja konturu ust
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust
  • nawilżenie czerwieni wargowej


Stworzony specjalnie z myślą o korekcjach ust Stylage Special Lips jest idealnym produktem dla najbardziej wymagających pacjentów. Preparat pozwala na zwiększenie objętości ust, odtworzenie konturu oraz korekcję ich dysproporcji.
Dzięki technologi IPN-like preparat jest bardzo plastyczny i łatwy w podaniu, a zastosowanie manitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu, jak również obrzęku po zabiegu. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Teosyal Kiss

TEOSYAL Kiss - został opracowany z myślą o ustach i znajduje swe zastosowanie przy: zmianie kształtu ust, zwiększeniu objętości ust, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu kącików ust, nawilżeniu.

 

Wbierz preparat:


Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200
letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!