Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Mezoterapia - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Mezoterapia

Jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Sprawdzona i wykorzystywana od wielu lat metoda bezboleśnie i szybko przywraca skórze zdrowy oraz piękny wygląd.

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą, która polega na wstrzyknięciu odpowiedniej leczniczej substancji bezpośrednio w skórę. Dzięki zastosowaniu bardzo niskich stężeń i dawek substancji efekty są bardzo szybko zauważalne. Zwykle podawane są w takich miejscach jak: pośladki, twarz, szyja, uda czy brzuch.

Substancja, którą się stosuje do zabiegu mezoterapii to mieszanka m.in. witamin, oligoelementów, aminokwasów, wyciągów z tkanek, kofeiny czy kwasu hialuronowego, które działają regenerująco i rewitalizująco. Dokładny skład koktajlu komponuje lekarz, dopasowując go jednocześnie do indywidualnych potrzeb pacjentki.


Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem należy zastosować znieczulenie miejscowe. Odpowiednio przygotowany koktajl aplikuje się przy użyciu bardzo cienkiej igły. Metoda jest prawie bezbolesna. Istnieje możliwość zastosowania znieczulenia kremem znieczulającym na 30 minut przed zabiegiem. Czas trwania zabiegu to około 30 minut. Pacjent przez około 2 tygodnie przed zabiegiem nie powinien przyjmować aspiryny oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi.


Po zabiegu

Po zabiegu nie występują efekty uboczne. Ewentualnie możliwe jest niewielkie zaczerwienienie lub sporadyczne siniaki, które bardzo szybko ustępują. Należy ograniczyć dotykanie miejsc poddanych mezoterapii oraz zrezygnować z sauny, solarium siłowni i basenu.


Jak często należy stosować mezoterapię?

Preparaty z kwasem hialuronowym podaje się w serii 3 zabiegów co miesiąc, potem po pół roku należy zastosować zabieg przypominający. Mezoterapię z zastosowaniem gamy NCTF podaje się co 3 tygodnie zwykle w serii około 5 zabiegów.


Kto może poddać się mezoterapii?

Z zabiegu mogą skorzystać osoby, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia się skóry, chcących poprawić jędrność i sprężystość skóry.


Przeciwwskazania:

  • alergie
  • ciąża
  • cukrzyca (niewyrównana)
  • stany zapalne skóry
  • opryszczka, trądzik
  • skóra z podatnością do występowania blizn
  • terapie lekami obniżającymi krzepliwość krwi
  • choroba nowotworowa

Preparaty:

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!