Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Cosmelan - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Kuracja redukująca przebarwienia- Cosmelan

Program terapii COSMELAN jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest eliminacja plam o podłożu hormonalnym.

COSMELAN jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do innych terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku, ponieważ zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu, jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry, może być wykonywany o każdej porze roku i jest bezpieczny.

Zabieg funkcjonuje na europejskim rynku od kilku lat. Jego innowacyjność to efekt wieloletnich badań nad hiperpigmentacją, które zostały przeprowadzone przez Laboratorium Mesoestetic. COSMELAN to jedyna metoda umożliwiająca likwidację przebarwień w czasie krótszym niż 20 dni.

Zabieg COSMELAN może wykonywać tylko lekarz.


2 etapowy przebieg zabiegu

W pierwszej kolejności lekarz oczyszcza i odtłuszcza skórę. Potem nakłada maseczkę w kolorze musztardowym. Z maseczką pacjent udaje się do domu. Po około 3 – 7 godzinach maseczkę należy usunąć pod bieżącą wodą. Czas trzymania maseczki ustalany jest indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od fototypu skóry.

Po zabiegu

W okresie do dwóch tygodni po zabiegu następuje drobnopłatowe łuszczenie się naskórka oraz narastający rumień. Stan skóry poprawia się w tydzień po rozpoczęciu kuracji. U 99% pacjentek, intensywność plam ulega redukcji o 95%.

Aby podtrzymać efekt zabiegu należy stosować kurację domową COSMELAN (którą otrzymuje się w cenie zabiegu). Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej, zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji. Krem musi być stosowany codziennie ściśle wg wskazówek lekarza. Jednocześnie w okresie do 2 tygodni po zabiegu nie należy stosować innych kremów i kosmetyków oraz nakładać pudru w kremie.


Kiedy jest najlepsza pora na wykonanie zabiegu?

Nie ma przeciwwskazań do wykonywania zabiegu - każda pora roku jest odpowiednia dla każdego fototypu skóry.

Efekty:

Jednorazowa kuracja Cosmelan® pozwala na uzyskanie efektów zbliżonych do efektów uzyskanych po kuracji Amelan (pierwszy preparat depigmentujący Laboratorium Mesoestetic), przy większym profilu bezpieczeństwa. Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry, rodzaju i głębokości przebarwień leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V) plamy znikają po 8 do 10 dniach, pacjent kontynuuje terapię w domu preparatem Cosmelan 2. Osoby o jasnej karnacji (fototyp I i II) i fototyp III - blondyni i szatyni o jasnych oczach - zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.


Stopień zanikania plam

W 99% przypadków, intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%. Dobrze jest uświadomić pacjentowi, że choć przebarwienia praktycznie znikają, może on widzieć cień w miejscu gdzie poprzednio było zlokalizowane. Jest to odczucie subiektywne. Jeśli leczenie preparatem Cosmelan® zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa.


 

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia
  • opryszczka
  • aktywne zmiany na skórze

Cena:

  • 1700zł wraz z kremami do pielęgnacji domowej

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200

 
letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!