Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Kosmetyka - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Kosmetyka

Dermiss jest ambasadorem marki Biologique Recherche – francuskiego laboratorium o ponad 30-letnim doświadczeniu w tworzeniu rewolucyjnych i wizjonerskich kosmetyków o najwyższych w kosmetologii stężeniach biologicznych substancji aktywnych. Najwyższe stężenia to najwyższa skuteczność i efekty widoczne natychmiast. Produkty Biologique Recherche działają zgodnie z prawdziwym celem kosmetologii pielęgnacyjnej XXI wieku, którym jest harmonizacja czynności skóry. Zostały skomponowane tak, aby pomagać skórze w naturalnych procesach, które w niej zachodzą oraz aby poprawić i wzmocnić jej mechanizmy obronne. Dzieje się to dzięki składnikom potrzebnym do poprawy matabolizmu komórkowego i regeneracji skóry. W ten sposób zwalczają niekorzystne działanie upływającego czasu.

Ostatnio uzupełniliśmy naszą ofertę o holistyczne zabiegi Dr. Hauschka posiadające certyfikat jakości produktów naturalnych BDIH. Proponujemy szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych.

Oferowane zabiegi kosmetyczne mogą stanowić uzupełnienie kuracji z zakresu medycyny estetycznej lub stanowić osobny program pielęgnacyjny.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!