Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Juvéderm VOLUMA - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Medycyna Estetyczna

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Juvéderm VOLUMA

Juvéderm VOLUMA to preparat wolumetryczny z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, który przywraca twarzy utracony kontur, nadając jędrność podbródkowi, policzkom i kościom policzkowym, które zapadły się i osłabły w wyniku związanych z wiekiem spadku masy ciała i utraty tkanki tłuszczowej. Już bezpośrednio po zabiegu można zauważyć, że kontury twarzy są pełniejsze i okrąglejsze... nadając twarzy delikatniejszy, młodszy wygląd.

W zależności od cyklu zabiegów można zaobserwować powrót gładkich, pełnych policzków i jędrnych, wysokich, młodo wyglądających kości policzkowych, odświeżające przywrócenie objętości twarzy i wyraźny powrót delikatności policzków i linii żuchwy oraz jędrnego, młodo wyglądającego podbródka.

A uzyskany rezultat będzie długotrwały — wykazano, że efekt liftingu uzyskany dzięki zabiegowi z użyciem Juvéderm VOLUMA może być widoczny do 18 miesięcy!

W jaki sposób Juvéderm VOLUMA daje takie rezultaty?

Według eksperta w dziedzinie estetyki twarzy dr Herve’a Raspaldo „ładna twarz charakteryzuje się delikatnymi, zaokrąglonymi konturami, wysokimi kośćmi policzkowymi, wklęsłymi policzkami i wąską, wyraźnie zaznaczoną linią żuchwy. Cechy te składają się na „trójkąt piękna” lub „serce twarzy”, z podstawą na górze i wierzchołkiem na dole twarzy”.

Wiek, utrata tkanki tłuszczowej twarzy, siła ciążenia i utrata naturalnej elastyczności przez skórę sprzysięgają się, aby odwrócić ten trójkątny układ, prowadząc do ostrzejszych, mniej młodzieńczych rysów czoła i skroni oraz szerszej, ciężej zarysowanej żuchwy.

Na szczęście Juvéderm VOLUMA może przywrócić równowagę twarzy i charakterystyczne proporcje kształtu serca, wypełniając zagłębienia na twarzy i utraconą objętość oraz zmieniając kontur policzków, kości policzkowych i nosa, nadając im pełniejszy, delikatniejszy i młodszy wygląd. Juvéderm VOLUMA pomaga odtworzyć zmniejszoną przez upływ czasu i wyszczuplanie objętość twarzy. Z Juvéderm VOLUMA, innowacyjnym preparatem wolumetrycznym z kwasem hialuronowym do wstrzyknięć, możesz cieszyć się delikatniejszym, młodszym wyglądem policzków, kości policzkowych i podbródka.

Juvéderm VOLUMA a wypełniacze zmarszczek

Preparat Juvéderm VOLUMA został opracowany specjalnie do przywracania utraconej objętości twarzy (np. policzków, kości policzkowych i podbródka). Podczas gdy wypełniacze zmarszczek takie jak Juvéderm ULTRA oferują doskonałe wyniki podczas aplikacji na drobne bruzdy i zmarszczki wokół ust, nosa i oczu, Juvéderm 4 i Juvéderm VOLUMA często lepiej sprawdzają się podczas przywracania objętości większym obszarom twarzy. Dzięki naszemu narzędziu modelującemu możesz zobaczyć zalety stosowania zarówno Juvéderm VOLUMA, jak i Juvéderm ULTRA.

 

Cena:

  • 1 ml 1200 zł
  • 2 ml 2200 zł
  • Lifting deMaio 1500 zł

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!