Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Juvéderm® ULTRA - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Medycyna Estetyczna

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Juvéderm® ULTRA

Preparaty Juvéderm® ULTRA to najnowsza generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym (HA). Liczne badania naukowe pokazują cechy wyróżniające preparaty Juvéderm® ULTRA na tle innych możliwości poprawy wyglądu twarzy.

Dzięki wyjątkowej recepturze linii preparatów Juvéderm® ULTRA, które zawierają środek znieczulający, możesz skorzystać z niezwykle komfortowego zabiegu, uzyskując natychmiastowe, długotrwale efekty!

Po zabiegu zmarszczki na twarzy powinny się zmniejszyć i wygładzić. Jeżeli plan zabiegów obejmuje powiększenie ust, zauważysz, że wargi staną się pełniejsze i bardziej wyraziste. Jeżeli plan obejmuje powiększenie objętości policzków, zauważysz, że będą bardziej uwydatnione, a twarz będzie wyglądać młodziej. A uzyskany rezultat będzie długotrwały – efekty zabiegu z użyciem preparatów Juvéderm®ULTRA są widoczne do 12 miesięcy!

Preparaty Juvéderm® ULTRA to nowa generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym produkowanych przez firmę ALLERGAN, światowego lidera na rynku produktów medycyny estetycznej, zarówno chirurgicznej, jak i niechirurgicznej. Wykorzystuje się w nich specjalnie opracowany rodzaj kwasu hialuronowego (HA) odpowiadający temu występującemu w skórze. Jest to naturalny, biodegradowalny żel, który łatwo i łagodnie przenika do skóry, od pierwszej chwili wypełniając uciążliwe zmarszczki i pozostawiając wrażenie delikatności i naturalności. Dzięki temu odczujesz natychmiastową różnicę już po jednym zabiegu.

W jaki sposób linia preparatów Juvéderm® ULTRA umożliwia osiągnięcie takich rezultatów?

Skóra jest narażona na ciągłe ataki. Wiatr, słońce, zimno, zanieczyszczenia, zmęczenie, zmiany nastroju, wahania hormonalne, jak również zwykły upływ czasu – wszystko to wyniszcza jej strukturę. A jakby tego było mało, ilość zawartego w skórze naturalnego HA pozwalającego zachować jej nawilżenie wraz z wiekiem nieuchronnie maleje. Nieunikniona utrata nawilżenia sprawia, że wokół warg i nosa tworzą się zmarszczki, a skóra wokół policzków, brody i warg staje się mniej jędrna, nadając nam starszy, bardziej zmęczony wygląd.

Na szczęście preparaty Juvéderm® ULTRA mogą zastąpić utracony przez skórę HA, nawilżając ją od środka i pomagając nadać jej elastyczność i jędrność. Mogą szybko przywrócić skórze utraconą objętość i wygładzić zmarszczki na twarzy. A dzięki dodaniu środka znieczulającego zabieg przebiega w możliwie najbardziej komfortowych warunkach.

JUVÉDERM ULTRA 2, 3 i 4

JUVÉDERM ULTRA to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą (miejscowy środek znieczulający), które wstrzykuje się, aby przywrócić twarzy objętość, wypełnić drobne linie, zmarszczki, bruzdy i zarysować kontur ust.

Juvéderm ULTRA 2 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu usunięcia drobnych linii, w szczególności w okolicach oczu i bardzo blisko powierzchni skóry.

Juvéderm ULTRA 3 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek, np. między nosem a kącikiem ust.

Juvéderm ULTRA 4 to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego do wstrzykiwania, zapewniający jeszcze intensywniejszy efekt wypełnienia, stosowany w celu usunięcia znaczących zagłębień skóry za pomocą wstrzyknięć, a także dokonania korekty ust i powiększenia kości policzkowych.

Cena:

  • 700 zł Juvéderm 2
  • 1200 zł Juvéderm 3
  • 1300 zł Juvéderm 4

 

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!