Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/dermiss/domains/dermiss.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Juvéderm Hydrate - Medycyna estetyczna, depilacja laserowa, endermologia- Dermiss Kraków
Powrót do strony głównej Baroque

Medycyna Estetyczna

Menu

Dermiss Akademia Urody

Park Handlowy Zakopianka
ul. Zakopiańska 62
30-418 Kraków
+48 12 293 32 84
+48 887 201 200
dermiss@dermiss.pl
godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00- 21:00
sobota 8:00-17:00

Juvéderm Hydrate

Juvéderm® HYDRATE to preparat odmładzający, który oferuje głębokie nawilżenie, zapewniając gładszą, jędrniejszą skórę w miejscach, które często zdradzają wiek kobiety -na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Nawilżenie ma fundamentalne znaczenie dla zachowania zdrowej, jędrnej skóry, elastyczności i zdrowego, młodzieńczego blasku. Kremy mogą nawilżać tylko na jakiś czas skórę na jej powierzchni, natomiast

Juvéderm® HYDRATE może zapewnić głębokie, trwałe nawilżenie, dzięki któremu uzyskasz pożądany efekt, a Twój wiek pozostanie tajemnicą.

W jaki sposób Juvéderm® HYDRATE daje takie rezultaty?

Czy zauważyłaś ten szczególny blask młodej skóry? Skóra, która jest jędrna, delikatna i wygląda młodo to skóra w pełni nawilżona i to właśnie w taki sposób Juvéderm® HYDRATE odświeża skórę, nadając jej upragniony młodzieńczy wygląd.

Juvéderm® HYDRATE zapewnia głębokie nawilżenie odbierane skórze przez upływ czasu i oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Z biegiem czasu skóra może się wysuszać w wyniku zmniejszania się naturalnego stężenia kwasu hialuronowego, co związane jest z wiekiem i oddziaływaniem środowiska. Jest to najbardziej widoczne w miejscach wystawionych na działanie warunków atmosferycznych, takich jak twarz, szyja, dekolt i dłonie. Nawilżenie ma podstawowe znaczenie dla młodego wyglądu, a niedostatek nawilżenia może zdradzić inne wysiłki podejmowane w celu opóźnienia oznak starzenia się.

Najnowszy produkt z rodziny Juvéderm® HYDRATE nie jest ani wypełniaczem, ani preparatem wolumetrycznym, ale serią preparatów odmładzających opracowanych w szczególności w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Juvéderm® HYDRATE posiada unikalny skład z dodatkiem antyoksydanta o nazwie mannitol, który pozwala regenerować suchą i starzejącą się skórę.

Juvéderm® HYDRATE został opracowany w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry tam, gdzie ich brak jest najbardziej widoczny.

Juvéderm® HYDRATE zawiera silny przeciwutleniacz – mannitol. Mannitol opóźnia proces starzenia się, przeciwdziałając utracie przez skórę zdrowego, młodzieńczego blasku. Kwas hialuronowy (HA) to naturalnie występująca w organizmie substancja, która pomaga nawilżyć skórę i zwiększyć jej objętość. Naturalny kwas hialuronowy ulega rozpadowi w organizmie w ciągu 1-2 dni, dlatego też jest stale uzupełniany. Ale z wiekiem skóra zazwyczaj staje się bardziej sucha, ponieważ naturalny poziom kwasu hialuronowego maleje. W szczególności dotyka to miejsc takich jak twarz, szyja, dekolt i dłonie.

 

Standardowy produkt nawilżający zawierający wyłącznie kwas hialuronowy ulega szybkiemu rozkładowi w wyniku działania wolnych rodników, dlatego też rezultaty zabiegu przeprowadzonego z jego użyciem przemijają szybciej niż efekty zastosowania Juvéderm® HYDRATE. Dzieje się tak, ponieważ w odróżnieniu od innych preparatów nawilżających, Juvéderm® HYDRATE zawiera substancję o nazwie mannitol, która pomaga utrzymać preparat na dłużej, znacznie spowalniając jego rozkład.

 

Cena:

  • 700 zł

 

Zadzwoń i umów się na wizytę!   tel. 887 201 200


letnie promocje 2017

Aktualności

letnie promocje 2017

NOWOŚĆ karboksyterapia! Opalanie natryskowe airbrush Infuzja tlenowa oraz kuracja kolagenowa

Umów się na wizytę!

+48 887 201 200

Nie zwlekaj i zadzwoń!

Masz pytania? Skontaktuj się!